Wielkie emocje jeszcze nie zdążyły opaść! Poznaliśmy najpiękniejszą kobietę na Dolnym Śląsku. O tym, co działo się na Gali Finałowej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego oraz, która z kandydatek otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł miss konkursów piękności w regionie, przeczytacie poniżej.


Wiele wrażeń, atrakcji, emocje i łzy szczęścia, tak w skrócie można podsumować wczorajszą Galę Finałową Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019. Na Stadionie we Wrocławiu odbyło się wydarzenie, jakiego do tej pory to miejsce nie widziało. 14 najpiękniejszych kobiet z Dolnego Śląska rywalizowało o tytuł Miss, która będzie reprezentować województwo w wyborach ogólnopolskich. Podczas gali uczestniczki wystąpiły w 4 odsłonach: strojach sportowych - marek Wake Up and Squat oraz Harder, strojach kąpielowych od Sunbarell, a także sukniach ślubnych i wieczorowych projektów Agnieszki Światły. Podczas pokazu w strojach treningowych dziewczynom na scenie towarzyszyli zawodnicy Gwardii Wrocław, Panthers Wrocław oraz Koszykarskiego Śląska Wrocław.


Najbardziej emocjonującym momentem wczorajszego widowiska było oczywiście ogłoszenie wyników. Aczkolwiek jeszcze przed utytułowaniem  przyszłych miss, każda z uczestniczek została nagrodzona licznymi prezentami ufundowanymi przez partnerów konkursu. 
 
Czas jednak na dowiedzieć się, która z finalistek otrzymała najważniejszy tytuł wieczoru. Przyznanych zostało łącznie osiem tytułów. A oto wyniki:

Miss Polonia Gazety Wrocławskiej Województwa Dolnośląskiego 2019 - Wiktoria Molfa
Miss Polonia Radia Eska Województwa Dolnośląskiego 2019 - Sara Pożarlik   
Miss Polonia Internetu Województwa Dolnośląskiego 2019 - Wiktoria Molfa 
Miss  Polonia Publiczności Województwa Dolnośląskiego 2019 - Aleksandra Sowa
Miss Polonia Wiedzy Województwa Dolnośląskiego 2019 - Patrycja Tomasiuk 

Jury, tytuły najpiękniejszych kobiet na Dolnym Śląsku przyznało następującym kandydatkom: 
II Wice Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 - Marcelina Urbańska
I Wice Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 - Małgorzata Trzpil
Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 - Sara Pożarlik 
 
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom. Wczorajsza Gala była niesamowitym wydarzeniem, podsumowującym kilkumiesięczne zmagania kandydatek. Do zobaczenia za rok!