Data wydarzenia: 16.03.2017 17:00 - 16.03.2017 19:00
Miejsce wydarzenia: III LO Świdnica

Zainteresowanie językiem japońskim wprawia w innych w osłupienie i wywołuje dziwne reakcje, do których ty już się przyzwyczaiłeś. Teksty typu "oglądasz te chińskie bajki?", "te krzaki czytasz?" Nie daj się prowokować, a przede wszystkim nie daj się stłamsić i nie rezygnuj z czegoś, co chciałbyś robić! Ucz się języka japońskiego nie dla kogoś, a dla siebie.

Według najstarszych tekstów możemy wnioskować, że język japoński pochodzi sprzed V wieku. Nadal jest on używany przez ponad 100 milionów osób, a nawet w Polsce nie brakuje jego zwolenników i chętnych do nauki.

- Chciałabym, aby wszyscy ci, którzy chcą się uczyć tego języka mieli możliwość i ciekawe zajęcie po pracy, szkole. Miejsce, gdzie mogliby odpocząć i spożytkować wolny czas w sposób, jaki lubią - mówi prowadząca zajęcia, Justyna Czaja. Lubisz oglądać anime, słuchasz muzyki japońskiej, lubisz rysować, interesujesz się historią i  kulturą Japonii - powodów jest milion, abyś
na takie zajęcia przyszedł.

Spotkanie jest bezpłatne - bez ograniczeń wiekowych. Zapraszamy do  III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Świdnicy. Spotkaie z tym pięknym językiem już 16 marca o godzinie 17!


Po szczegóły zapraszamy tutaj: JĘZYK JAPOŃSKI W ŚWIDNICY