Oto one, najpiękniejsze Dolnoślązaczki ubiegające się o tytuł Miss Dolnego Śląska 2021 i Miss Dolnego Śląska Nastolatek 2021! W obu konkursach o awans do finału zabiegają piękne panie z powiatu świdnickiego i powiatów ościennych. Prezentujemy zdjęcia naszych przedstawicielek.


Za nami pierwsze eliminacje

Aż ponad 700 pięknych mieszkanek Dolnego Śląska zgłosiło chęć uczestnictwa w tegorocznej rywalizacji o koronę Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska nastolatek. - Oficjalnie ogłaszamy koniec zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu! Kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy największym, najbardziej prestiżowym oraz najbardziej znanym konkursem na Dolnym Śląsku! Ilość półfinalistek w konkursach Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska przekroczyła ponad 180 uczestniczek! - informowali w oficjalnym komunikacie organizatorzy rywalizacji.


Półfinalistki walczą o finał 

W ostatni weekend odbył się półfinał tegorocznej edycji konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska, a finalistki poznamy 25 kwietnia 2021 (niedziela), jednak za nim to nastąpi, po oficjalnej prezentacji półfinalistek głosowanie na nie odbywa się poprzez Facebook, Instagram i SMS-y. Wielbiciele urody kandydatek mogą też głosować na zakup dla wybranki "wirtualnego biletu".
PRZEDSTAWICIELKI POWIATU ŚWIDNICKIEGO