Policjanci Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 75 porcji różnego rodzaju narkotyków. Jak się później okazało, sam był pod wpływem środków odurzających.


Policjanci z dzierżoniowskiej drogówki pełnili służbę na krajowej 8 w miejscowości Radzików, zauważyli tam zbliżającego się z kierunku Kłodzka Peugeota, który nadużywał świateł przeciwmgłowych.

Funkcjonariusze wydali polecenie do zatrzymania. Kierowca początkowo zwolnił, jednak nie zatrzymał się i pojechał w kierunku Wrocławia. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany, okazał się nim 21-letni mieszkaniec Kłodzka. W trakcie kontroli, policjanci wyczuli z wnętrza pojazdu charakterystyczną woń. Podjęto czynność przeszukania. Ujawniono ponad 75 porcji różnych narkotyków, wśród których była marihuana, amfetamina i ekstazy. Jak się później okazało kierowca także był pod wpływam środków odurzających.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty: kierowania pod wpływem środków odurzających, nie zatrzymania się do kontroli i posiadania narkotyków.