2 kwietnia w Świdnicy doszło do rozboju. Napadnięty i raniony został właściciel jednego z kantorów. Policja prowadzi dochodzenie. W sprawę zaangażował się też brat poszkodowanego.


- Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu sprawców bandyckiego napadu na mojego Brata i Bratową w dniu wczorajszym (2 kwietnia) około godziny17.40 na ul.Kościuszki. Może ktoś ich widział, jak przygotowywali napad czterech lub trzech mężczyzn. Poruszali się dwoma autami Skodą i Saabem, które ustawili we wcześniejszych godzinach na ul. Kościuszki koło gabinetu dentystycznego. Jeszcze raz bardzo proszę pomóżcie mi - pisze pan Andrzej (KONTAKT).

AKTUALIZACJA 9.04

- Bardzo proszę wszystkich którzy w dniu napadu na mojego brata, tj 02 kwietnia 2019 r między godziną 17.40 a 18.15 jechali do Świdnicy od strony Modliszowa Wałbrzycha samochodem z kamerą, która mogła zarejestrować ucieczkę bandytów o kontakt zemną. Dla osoby której nagranie przyczyni się do ujęcia sprawców przewidziana jest nagroda. Oczywiście kierunek ucieczki jest domyślny, więc nagrania z innych kierunków w tym czasie jest bardzo pożądana, jak i wszelkie informacje które pomogą ująć sprawców - apeluje brat poszkodowanego (KONTAKT).