Na występ gwiazdy pierwszego Dnia Jaworzyny przybyli prawdziwi miłośnicy muzyki disco polo. Śpiewali razem z zespołem, tańczyli niemal do utraty tchu, znali chyba każdy możliwy wers utworów z ich dyskografii.
W sumie zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia. Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów. Śmiało można stwierdzić, że nie ma chyba w kraju osoby, która nie słyszał choć raz Jesteś szalona, czy tez Miała matka syna.Boys na przestrzeni lat stał się nie tylko pupilem publiczności szukającej ogólnie rozumianej rozrywki muzycznej - Juwenalia, imprezy plenerowe - ale również znalazł swoje miejsce w wielu programach rozrywkowych cieszących się ogromną oglądalnością. Zespół jest stałym bywalcem wszelkiego rodzaju dni i świąt różnych miast i miasteczek. Każdy ich koncert cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tak też było w Jaworzynie Śląskiej. 

Niedziela to drugi dzień święta Jaworzyny Śląskiej podczas którego również czeka na wszystkich moc atrakcji. Gwiazdą, i niejako zwieńczeniem dwóch wypełnionych wydarzeniami dni będzie znany i lubiany w kraju zespół Łzy.