Takiego byłego partnera nie życzy się nikomu. 39-latek nie chciał się wyprowadzić z życia 30-letniej kobiety i ciągle był w jej pobliżu, ale bynajmniej nie z wyznaniami miłosnymi...


W ręce policjantów wpadł 39-letni mężczyzna. Pan odpowie za kradzież i kradzież z włamaniem, zakłócanie miru domowego oraz dwukrotne kierowanie gróźb karalnych na szkodę tej samej osoby. 

Funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu otrzymali informacje od pokrzywdzonej kobiety o przestępstwach jakich miał dokonać jej były już partner. Zgodnie z ustaleniami 39-letni mężczyzna najpierw wykorzystał nieuwagę 30-latki i ukradł jej karę bankomatową, a następnie dwukrotnie próbował ją wykorzystać, raz wypłacając gotówkę w kwocie 100 zł.

Następnie włamał się do jej mieszkania, a w innym przypadku naruszył mir domowy, czyli korzystał z mieszkania byłej partnerki bez jej zgody, a także składał jej 31 marca i 1 kwietnia niespodziewane wizyty i groził kobiecie pobiciem.

Policjanci zaraz po uzyskaniu niepokojącego sygnału rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. 39-latek został ostatecznie zatrzymany. W trakcie czynności procesowych podejrzany przyznał się do popełnienia wszystkich czynów.  O jego losie zadecyduje teraz sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.