Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, odpowie 36-letni mężczyzna, zatrzymany przez jaworskich i wrocławskich policjantów. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 10000 porcji marihuany, 2360 porcji metamfetaminy oraz ponad 1000 porcji amfetaminy.


W ręce funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze oraz Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP we Wrocławiu wpadł mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli blisko 2,5 kg różnych narkotyków.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pojawili się u 36-letniego mieszkańca Jawora  po tym jak ustalili, że może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Zatrzymany ukrywał znaczne ilości marihuany, metamfetaminy i amfetaminy. Zabezpieczone łącznie narkotyki to 13340 porcji handlowych, które już nigdy nie trafią na rynek. 36-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją Sadu został aresztowany na okres 3 miesięcy.

Przypomnijmy, że za posiadania znacznej ilości narkotyków grozi kara, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Handel środkami odurzającymi również jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 10.