Świdnica dla Was ma podwójne zaproszenie na najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka "Kazik sam w domu”. Bilety czekają właśnie na Ciebie!3 grudnia o godz. 20.00 w Hali Aqua-Zdrój w Wałbrzychu „Neo-Nówka” zabierze widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, wrocławski kabaret bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. 
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Mamy jako redakcja Świdnica Dla Was podwójne zaproszenie na występ. Co zrobić, żeby je otrzymać? Należy wziąć udział w konkursie!

Wystarczy, że odpowiesz na pytania i zareagujesz w dowcipny sposób na pytanie otwarte:

Jakich kamieni jest najwięcej w rzece?
Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców masz u 10-ciu rąk?
Jaki jest najlepszy środek na łysienie?

Prosimy też o napisanie nam kilku zdań na temat kabaretu Neo-Nówka: za co lubię kabaret Neo-Nówka?


Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@swidnicadlawas.info 

W treści maila prosimy podać również swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 1 grudnia o godz.12.00.

Zaproszenia trafią do tej osoby, która pierwsza poprawnie odpowie na pytania konkursowe, jak i wykaże się oryginalnością w pytaniu otwartym.