Przed szczypiornistami ŚKPR-u Świdnica kolejne ciakawie zapowiadające się spotkanie W 22 serii I ligi do Świdnicy zawita Czuwaj Przemyśl. To czwarty zespół w tabeli,. Szare Wilki jeszcze nigdy nie pokonały Harcerzy, ale postarają się to zmienić w sobotę, 24 marca. Początek meczu w hali Zawiszów o godzinie 18.00.


Jesienią w Przemyślu świdniczanie długo stawiali opór rywalom, ale ostatecznie przegrali 29:37. Podopiecznym Grzegorza Garbacza szczególnie we znaki dał się Maciej Kubisztal. Mierzący blisko 2 metry potężny obrotowy rzucił dla swojej drużyny aż piętnaście bramek. W sobotę odcięcie go od gry może okazać się kluczem do wzięcia rewanżu. Dodajmy, że Czuwaj przyjedzie do Świdnicy w glorii zwycięstwa nad wiceliderem tabeli SPR-em Tarnów. ŚKPR zapowiada walkę o pełną pulę. Po przegreanej dwa tygodnie temu z Olimpią Piekary Śląskie zespół chce wrócić na szlak zwycięstw we własnej hali.

Atrakcje dla kibiców

Meczowi z Czuwajem Przemyśl będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz konkursy dla kibiców, w których nadarzy się okazja zdobycia atrakcyjnych nagród: biletów do kina Cinema 3d, talonów konsumpcyjnych do Multipubu Biała Dama, pizzerii Przesiadka, restauracji Manufaktura, restauracji Kryształowa Gospoda Kuflowa, restauracji Burger Stacja oraz vouchera na usługi z zakresu czyszczenia tapicerek firmy Abluo. Ta ostatnia firma należy do zawodnika naszego klubu, Kamila Rogaczewskiego. Kibiców tradycyjnie będzie zabawiać i zagrzewać do dopingu klubowa maskotka – Szary Wilk.

 

CO: Mecz I ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Czuwaj Przemyśl

KIEDY: Sobota, 24.03.2018, godzina 18.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

22. kolejka (24-25.03)

ŚKPR Świdnica – Czuwaj Przemyśl (sb. 18.00)

KSSPR Końskie – Olimpia MEDEX Piekary Śl.

Politechnika Anilana Łódź – Siódemka Miedź Legnica

SPR PWSZ Tarnów – MKS Wieluń

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Uniwersytet Radom

ASPR Zawadzkie – Ostrovia Ostrów Wlkp.

MTS Chrzanów – AZS AWF Biała Podlaska

Viret CMC Zawiercie pauzuje