| Źródło: um świdnica
Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze nagrodzeni
Przyznano:
- nagrodę indywidualną dla zawodnika w wysokości po 500 zł:
1) Marcin Markiewicz - triathlon
2) Stanisław Romanik - judo
3) Karolina Kohutiak - boks
4) Malwina Kulig - akrobatyka sportowa
5) Jan Socha - akrobatyka sportowa
6) Julia Krasoń - piłka siatkowa
7) Tomasz Wojas - taniec standardowy i towarzyski
8) Anna Wojas - taniec standardowy i towarzyski
9) Mikołaj Lis - tenis ziemny
10) Hubert Konstanty - piłka nożna
11) Zuzanna Olejniczak - kolarstwo
12) Jakub Musialik - kolarstwo
13) Hubert Barcik - piłka ręczna
14) Maciej Markowski - piłka ręczna
15) Aleksander Kuprin - piłka ręczna
16) Łukasz Szporko - piłka ręczna
17) Piotr Florczak - pływanie
18) Adam Chodyniecki - speedcubing
19) Marek Zieliński - akrobatyka sportowa
20) Damian Bober - akrobatyka sportowa
21) Filip Makowski - akrobatyka sportowa
22) Kamil Musiał - akrobatyka sportowa
23) Piotr Sułek – kolarstwo
24) Wiktoria Lulek - boks
- nagroda zespołowa - upominek rzeczowy:
a) w wysokości 1400 zł
dla drużyny młodziczek MKS Polonia Świdnica, obecnie MKS Volley Świdnica w składzie:
- Natalia Kardasz
- Nina Jasiecka
- Martyna Pitek
- Julia Huzar;
- Kinga Fąfara
- Martyna Zielińska
- Małgorzata Byczek
- Wiktoria Wiraszka
- Matylda Kozak
- Amelia Pieszczoch
- Julia Krasoń
- Martyna Gaik
- Maria Marczuk
- Oliwia Smok
b) w wysokości 2 300 zł dla drużyny seniorów MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:
- . Bartłomiej Kot
- Kacper Koziarz
- Bartosz Doliński
- Edil De Souza Barros
- Jakub Białas
- Łukasz Kot
- Andrii Kozachenko
- Patryk Paszkowski
- Patryk Salamon
- Marcos Pauli Baumgarten
- Sebastian Białasik
- Grzegorz Borowy
- Wojciech Sowa
- Kacper Stachurski
- Kamil Szczygieł
- Wojciech Szuba
- Jakub Filipczak
- Szymon Tragarz
- Robert Myrta
- Dorian Krakowski
- Damian Wajda
- Sławomir Orzech
- Damian Chajewski
c) w wysokości 2 240 zł dla drużyny trampkarzy MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:
- Mateusz Choromański
- Oskar Cybruch
- Jakub Janas
- Jakub Holband
- Eryk Korab
- Jakub Król
- Franciszek Nowak
- Patryk Paliński
- Jakub Safian
- Alan Sauter
- Alex Kindel
- Maciej Stańczak
- Patryk Taratuta
- Wiktor Wiecheć
- Piotr Widła
- Dawid Matyszczyk
- Igor Malinowski
- Hubert Lipiński
- Szymon Zaczyński
- Hubert Pawlik
- Karol Wiatrowski
- Aleksander Jarosz
- Kacper Sztabiński
- Adrian Bereś
- Marek Jurczak
- Bartosz Dudzic
- Igor Zawiła
- Jakub Kula.
- nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:
1) Bartłomiej Zamęcki - judo
2) Piotr Treczyński - boks
3) Monika Krawczyk – Rudnicka - akrobatyka sportowa
4) Anna Kozieł - akrobatyka sportowa
5) Michał Tomiałowicz - piłka siatkowa
6) Piotr Krygier - piłka nożna
7) Wiesław Iwanio - piłka ręczna
8) Piotr Pas - akrobatyka sportowa
9) Angelika Prześlica - akrobatyka sportowa
10) Mariusz Kuc - boks
- nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:
1)Tomasz Bohuszewicz - taekwondo
2) Marita Cudejko - boks
3) Adam Wierzbicki - piłka nożna
4) Maria Omańska - amatorska piłka siatkowa kobiet i mężczyzn
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj