Oglądanie wydarzeń sportowych może być świetną formą spędzania wolnego czasu. Można to robić w gronie najbliższych, bądź też spędzać czas czy to na stadionie, czy przed telewizorem w samotności. Bukmacherzy bardzo często starają się umilić poświęcony czas przed telewizorem oferując bonusy, które sprawią, że przeżywanie emocji wejść na nowy poziom. Czy warto korzystać z ich oferty? Sprawdź to!


Wpływaj na finansowanie polskiego sportu!

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że możesz w bardzo prosty sposób wspierać polski sport. Bukmacherzy coraz częściej inwestują w polski sport i tym samym jako klienci firm bukmacherskich naszymi środkami zapewniamy finansowanie polskiego sportu. Jeszcze parę lat temu była to domena tylko bukmacherów zagranicznych, dziś też robią to najwięksi polscy bukmacherzy. Warto zaznaczyć, że tacy bukmacherzy jak Fortuna nie wspierają tylko najpotężniejszych graczy na polskim podwórku, lecz również są partnerami dla takich klubów jak Radomiak Radom czy Stomil Olsztyn. Ponadto wspiera polską Fortuna 1 ligę w piłce nożnej oraz rozgrywki cieszące się coraz większą popularnością piłki nożnej 6-osobowej. 

Jesteś kibicem polskiej reprezentacji? To świetnie! Pamiętaj, że jednym z wielu sponsorów naszej reprezentacji jest STS. Takie działanie sprawia, że czujemy większą identyfikację z bukmacherem i będziemy skłonni do tego, żeby czasem odwiedzić czy to punkt stacjonarny, czy też założyć konto przez internet. Wielu kibicom firmy bukmacherskie kojarzą się z czymś złym, jednak robią one wszystko, żeby ten wizerunek w oczach społeczeństwa przełamać poprzez dużą liczbę akcji marketingowych tj. organizowanie stref kibica na stadionie. W takich miejscach zazwyczaj czas mogą spędzić osoby w każdym wieku i każda znajdzie coś dla siebie. Dla młodych bardzo często są przeznaczone konsole, na których mogą pograć w różne gry (przeważnie FIFA), z kolei dla starszych są organizowane konkursy, bądź też spotkania z piłkarzami. Oczywiście, jest to element szerszej kampanii marketingowej, jednak jest to też forma przyjemniejszego spędzenia czasu na stadionie, który już nie musi się kojarzyć tylko z przyjściem na stadion, zajęciem swojego miejsca i oglądania meczu przez 90 minut. 

Który z bukmacherów dysponuje najlepszym bonusem?

By zadać kłam wszelkim twierdzeniom przeważnie internautów na temat który z bukmacherów dysponuje najlepszym bonusem powitalnym Wyższa Szkoła Bankowa i Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk przeprowadziły badanie mające dać odpowiedź na to pytanie. Wyprzedzając treść z badań wyniknęło jednoznacznie, że najlepszy bonus powitalny otrzymasz w STS. Badaniem zostały objęte wszystkie firmy bukmacherskie oferujące graczom możliwość obstawiania wydarzeń sportowych w naszym kraju.

Badanie zostało przeprowadzone za pomocą modeli statystycznych, których wyniki miały dać jednoznaczną odpowiedź na to, jaki bukmacher posiada w swojej ofercie najlepszy bonus. Zakładając konto u bukmachera miej w głowie, że możesz skorzystać z akcji bonusowej, ponieważ jest to dla nas korzystne rozwiązanie i umiejętną strategią jesteśmy w stanie przekuć taki bonus w odpowiednią wygraną. Pamiętaj, że bonus powitalny nie służy wypłacie i podlega określonym normom obrotu! Jednakże wracając do tematu badania, podmiotom przeprowadzającym badanie pokazało jednoznacznie, że najlepszym bukmacherem w Polsce jest STS. Już masz namacalne dowody na to, który z bukmacherów dysponuje najlepszą ofertą.

Co sprawia, że miano lidera rynku bukmacherskiego należy do STS? Przede wszystkim bogata oferta zakładów live, którą gracze doceniają już od lat. Przeżywanie emocji na bieżąco już samo w sobie jest czymś poruszającym, a w dodatku możemy podnieść poziom adrenaliny dzięki takiej formie obstawiania zakładów. Dodatkowo możemy skorzystać z oferty zakładów wirtualnych wykorzystującej nowoczesne technologie.


Pamiętaj, że obstawianie zakładów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem i może doprowadzić do uzależnienia. Graj rozważnie! Zakładanie kont przez  niepełnoletnich jest zabronione.