Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca br., zapraszamy mieszkańców gminy Dobromierz na kolejną imprezę plenerową w tym sezonie. Tym razem już od godziny 15.00 moc atrakcji czekać będzie na przybyłych gości na terenie rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Dzierzkowie.


W programie Festynu Rodzinnego, którego głównym organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Gniewkowie we współpracy z Gminą Dobromierz, GOKSiR, Stowarzyszeniem Aktywni Borów-Dzierzków, Radą Rodziców, OSP Gniewków, Kołem Gospodyń Wiejskich z Dzierzkowa i Gniewkowa, zaplanowano m.in. występy i prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Gniewkowie, występ kabaretu ,,Oto kabaret”, konkursy plastyczne i sprawnościowe, zumbę, dmuchane zamki, pokazy sprzętu gaśniczego, zabawę dyskotekową dla dzieci i młodzieży, a także atrakcyjną loterię fantową ,,Każdy los wygrywa”.

Gwiazdą imprezy będzie zespół disco-polo VOYAGER, na koncert którego zapraszamy na godz. 16.15. Muzykę na żywo podczas wieczornej zabawy tanecznej serwować będzie zespół ,,Sami Swoi”.

Organizatorzy zapraszają również na kulinarne pyszności na stoiskach: KGW Dzierzków, KGW Gniewków, Rady Sołeckiej w Czernicy, Rady Rodziców SP Gniewków, Stowarzyszenia Aktywni ,,Borów-Dzierzków”, OSP Gniewków oraz GOKSiR Dobromierz.