Już wkrótce odbędzie się gala półfinałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 z udziałem finalisty The Voice of Poland.


W sobotę 13 kwietnia w Galerii Victoria o godzinie 14:00 odbędzie się Gala Półfinałowa konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019. To właśnie wtedy okaże się, kto zakwalifikuje się do finału wojewódzkiego konkursu Miss Polonia.O konkursie

Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jeden z najstarszych na świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90-lecia istnienia. Konkurs od samego początku zyskał miano największej, najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce. Sukcesy Polki odnosiły też w skali międzynarodowej, na konkursach Miss World czy Miss Universe.Co zobaczymy?

Na Gali Półfinałowej 39 uczestniczek zaprezentuje się publiczności w strojach najnowszych kolekcji najemców Galerii Victoria. Jako gość specjalny na scenie wystąpi Sami Harb – finalista programu The Voice Of Poland.Nie tylko jury będzie decydować!

12 dziewcząt przejdzie do finału dzięki decyzji jurorów konkursu, a zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców naszego województwa ruszyło też głosowanie SMS. - Dwie uczestniczki konkursu mające największą ilość głosów przejdą do finału bez względu na decyzję jurorów - tłumaczy Paweł Zabilski, koordynator konkursu. Każde zdjęcie w galerii ma swój numer, pod który można wysłać głos.Nie tylko wygląd 

Po świętach finalistki konkursu pojadą na specjalnie zorganizowane zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. - Chcemy pokazać, że tytuł Miss Polonia to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość. Uczestniczki wezmą też udział w specjalnych treningach sportowych w pierwszym na Dolnym Śląsku butikowym klubie fitness we Wrocławiu. Dodatkowo zostaną zorganizowane warsztaty makijażu z Eweliną Wasiukiewicz oraz wykład na temat dbania o włosy z firmą z Wrocławia – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.