Stowarzyszenie Mamy co Kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy oraz Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju zaprasza rodziców i dzieci na Dietetyczne Rewolucje – cykl bezpłatnych warsztatów. Zapisy ruszają 1 kwietnia.


Dietetyczne Rewolucje mają podnieść świadomość, że zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego trybu życia. Zupełnie darmowe spotkania będą się odbywały w siedzibie Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy (Rynek 38/3) od 22 maja do 22 czerwca:

I grupa – od wtorku do piątku (22-25 maja),
II grupa – od wtorku do piątku (5-8 czerwca),
III grupa – od wtorku do piątku (12-15 czerwca),
IV grupa – od wtorku do piątku (19-22 czerwca).

Podczas każdej z tur warsztatów dietetyk kliniczny Agnieszka Kwiatkowska opowie o błędach dietetycznych w żywieniu dzieci i młodzieży (oraz o tym, jak ich unikać), psychodietetyk Karolina Osińska-Marcińczyk pokaże zdrowe pomysły na śniadania, kolacje i przekąski, a doradca żywieniowy Małgorzata Czerwińska na warsztatach kulinarnych zaprezentuje, jak przygotować zdrowe obiady dla całej rodziny. Uczestnicy warsztatów nauczą się panowania nad emocjami i „nie zajadania” problemów, poznają zasady zdrowej kuchni i dowiedzą się, jak unikać błędów żywieniowych. Mamy co kochamy czekają na chętnych, którzy chcą zmienić swój tryb życia, a w szczególności nauczyć się komponować zdrowe potrawy.

- Zależy nam, aby zgłaszały się pary rodzic-dziecko (nastolatek) - mówią organizatorzy. Rejestracja rusza 1 kwietnia: Dietetyczne Rewolucje 2018 - I grupa - warsztaty od wtorku do piątku (22-25 maja) Dietetyczne Rewolucje 2018 - II grupa - warsztaty od wtorku do piątku (5-8 czerwca) Dietetyczne Rewolucje 2018 - III grupa - warsztaty od wtorku do piątku (12-15 czerwca) Dietetyczne Rewolucje 2018 - IV grupa - warsztaty od wtorku do piątku (19-22 czerwca) Liczba miejsc w grupach jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA DOSTĘPNA JEST TUTAJ :)