W coroczną trasę po Polsce, od Bałtyku do Tatr, wyruszają 1 grudnia ciężarówki Coca-Coli, które również pojawią się również w regionie wałbrzyskim. 5 grudnia jedna z nich zaparkuje na świdnickim Rynku.

Ciężarówki wystartowały z dwóch różnych miejsc w kraju. Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola odbywa się pod hasłem tegorocznej kampanii marki „Podaruj Radość”.
Każda z legendarnych czerwonych ciężarówek ma blisko 18,5 metra długości, ponad 4 metry wysokości, pod jej maską kryje się minimum 450-konny silnik, a w środku 16-biegowa skrzynia biegów. - Czerwone ciężarówki Coca-Cola to już swoisty symbol Świąt. Dla wielu ludzi pojawienie się reklamy z ich udziałem oznacza początek przygotowania do tego najradośniejszego okresu w roku. Wiemy, ile uśmiechu na twarzach wywoływał ich przejazd po Polsce kilka lat temu. W tym roku w myśl idei „Podaruj Radość” także i tym razem pragniemy obdarować wszystkich odrobiną szczęścia. To może być choćby fantastycznie i wspólnie spędzony czas. A taką okazję na pewno dają przygotowane wokół trasy atrakcje podkreśla Ania Jakubowski, Dyrektor Operacyjna Coca-Cola na Polskę i kraje Bałtyckie.

Świąteczna Ciężarówka Coca-Cola odwiedzi Rynek w Świdnicy. Z tej okazji przygotowano atrakcje:
- spotkanie i zdjęcia z Mikołajem,
- personalizacja puszek,
- wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja,
- fabryka upominków świątecznych,
- fotobudka świąteczna,
- gry i konkursy z nagrodami.
 
Świąteczny kolos zaparkuje w Świdnicy na Rynku 5 grudnia, między 15:00 a 21:00!
oprac. Elżbieta Węgrzyn