Josh Groban wystąpi w największej hali w Polsce, czyli TAURON Arenie Kraków! Na niezwykłe połączenie muzyki popowej i operowej w ekskluzywnym wydaniu zaprasza agencja Prestige MJM

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od wyjątkowego muzycznego święta, jakim będzie koncert w Polsce jednego z najlepszych wokalistów na świecie.

 

- Jest to jeden z najdłużej wyczekiwanych koncertów w naszym kraju. Jest to tak naprawdę także pierwszy pełnoprawny koncert w Polsce i to w obiekcie z prawdziwego zdarzenia, jakim jest TAURON Arena Kraków. - komentuje Mikołaj „Jaok” Janusz, dziennikarz muzyczny.

Amerykański wokalista jest znany z wielu muzycznych duetów, m.in.: z Barbra Streisand, Sarah Brightman, Celine Dion, Lara Fabian, Boyoncé, Mireille Mathieu czy Nelly Furtado, a także z Andreą Bocellim, Lionelem Richiem, Stingiem czy Charlesem Aznavourem.

 

- Gust muzyczny Josha Grobana to totalny miszmasz, który powoduje, że nie można zamknąć artysty w konkretnym gatunku muzycznym. Josh słucha zarówno Radiohead, jak również Bjork czy Linkin Park oraz przeróżnych innych artystów - dodaje Marcin Kubicki, dziennikarz muzyczny.

 

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Josh Groban Bridges Tour”. Wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com