Firma Electrolux Poland z siedzibą w Żarowie, wiodący producent sprzętu AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Monter – operator w dziale montażu Linia montażowa zmywarek .

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • jasne zasady wynagradzania – Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia;
  • premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych;
  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, dopłaty do wypoczynku, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny, karty na usługi gastronomiczne i kulturalno-rozrywkowe;
  • bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości;
  • bezpieczne warunki pracy i miłą atmosferę.

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów do zmywarek przy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznych i ręcznych;
  • kontrola wizualna montowanych podzespołów;
  • przeprowadzanie testów sprawdzających prawidłowe działanie zmywarki.
  • Nasze oczekiwania:
  • zdolności manualne;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (poniedziałek – piątek).

Czekamy właśnie na Ciebie!

Prześlij swoją aplikację i poznaj szczegóły oferty!

Dołącz do nas już dziś!

Electrolux Poland Sp. z o. o.
ul. Fabryczna 4, 58-130 Żarów
tel: 728-405-926
e-mail: Rekrutacja.zarow@electrolux.com