* V době pandemie je to nesmírně důležité. Na stránkách úřadu jsme umístili novou záložku - nesmírně důležitou, určenou pro podnikatele. Hledejte panel „Świdnica przedsiębiorcom – pakiet pomocowy” (Svídnice podnikatelům – balíček pomoci), najdete zde detaily týkající se městských i celostátních forem podpory podnikání spolu s přiloženými dokumenty.

* Na Facebooku jsme založili speciální skupinu pod názvem „Zakupy w Świdnicy” (Nákupy ve Svídnici), která čítá už přes 3 tisíce uživatelů. Rychle se stala virtuálním centrem pro výměnu informací. Díky ní máte možnost zdarma prezentovat své služby a výrobky. Vydejte se tam, pokud hledáte podnětné nabídky a chcete zároveň podpořit místní prodejce.

* Na Facebooku jsme vytvořili stránku „Świdnica Przedsiębiorcom” (Svídnice podnikatelům), která zajišťuje průběžné informování firem a podporu při navazování kontaktů s jinými subjekty. Zároveň zde administrátoři odpovídají na veškeré otázky podnikatelů týkající se stávající situace.

* Možná to víte, ale neuškodí připomenout, že stále probíhá akce „Świdnica na wynos” (Svídnice s sebou). Na adrese: www.swidnicanawynos.um.swidnica.pl dostanete jako na stříbrném podnose aktuální databázi stravovacích zařízení, nabízejících jídlo s sebou a to spolu s otevírací dobou, odkazem na webové stránky a telefonním číslem, abyste své oblíbené pokrmy mohli objednat co nejsnáze.