Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Żarowie, zajmująca się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników, a także wszystkich procesów i systemów.


W związku z rozwojem fabryki w Żarowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami od 3500 do 4000 zł brutto

 • umowa o pracę bezpośrednio z DSSE

 • prywatna opieka medyczna w LuxMed

 • karta sportowa Multi Sport

 • fundusz socjalny

 • możliwość rozwoju zawodowego

 • pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie

 • dobre warunki pracy

Opis stanowiska pracy:

 • praca przy produkcji napełniaczy do poduszek powietrznych

 • obsługa maszyn produkcyjnych

 • kontrola jakości produktów

 • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

 • dyspozycyjność w systemie zmianowym

 • zdolności manualne

 • zaangażowanie w wykonywaną pracę

 • umiejętność pracy w grupie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@dsse.daicel.com lub:
Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. ul. Strefowa 6, 58-130 Żarów, telefon: 74 641-99-55.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych, zawartych w treści aplikacji, jest Daicel Safety Systems Europe sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie (58-130), ul. Strefowa 6.

Dane osobowe zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w obecnej rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora. W tym celu Pani/Pana dane osobowe zostaną umieszczone w bazie rekrutacyjnej Administratora.
Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 221 Kodeksu pracy w zakresie w nim wskazanym (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz na podstawie zgody w pozostałym zakresie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która zostaje wyrażona poprzez kliknięcie w przycisk "Aplikuj" lub poprzez wysłanie maila na adres rekrutacja@dsse.daicel.com lub złożenie CV w siedzibie Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego złożona została aplikacja, i przez okres wygaśnięcia wzajemnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji - przez okres 24 miesięcy.

Na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ww. uprawnienia (poza prawem do wniesienia skargi do organu nadzorczego) może Pan/Pani realizować przesyłając stosowne żądanie na adres kontaktowy Administratora: rekrutacja@dsse.daicel.com

W związku z powyższym, w celu umożliwienia przetwarzania danych osobowych podanych dobrowolnie w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów kodeksu pracy oraz umożliwienia rozpatrywania Pani/Pana kandydatury również w toku przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Daicel Safety Systems Europe z/s w Żarowie, zwanej dalej Administratorem, zwracamy się z prośbą zamieszczenie poniższych klauzul w przesłanym dokumencie aplikacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych wskazanych przeze mnie w aplikacji w zakresie szerszym niż stanowi art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora, w tym umieszczenie tych danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Administratora i przechowywanie ich przez okres 24 miesięcy.