Już 10 czerwca we Francji rozpocznie się najważniejsze wydarzenie na europejskiej mapie piłkarskich wydarzeń, mecz inauguracyjny Francja - Rumunia już jutro o 21:00.


Na Euro2016 wystąpią 24 reprezentacje Państw. Zostaną rozegrane 31 mecze w fazie grupowej oraz 15 w fazie pucharowej. Polska znajdująca się w początkowej fazie w grupie C, powalczy o udział w dalszych etapach turnieju z Ukrainą, Niemcami i Irlandią Płn.
Wszystkie mecze fazy grupowej z udziałem Polski oraz mecz inaugurujący Euro2016, będzie można zobaczyć na kanałach Polsat oraz TVP. Ponadto Polsat umożliwi nam obejrzenie 4 meczów 1/8finału, wszystkie ćwierćfinaly, półfinały oraz finał, natomiast TVP pokaże nam dwa mecze 1/8finału, 2 mecze 1/4 finału, półfinały i finał. Pozostałe mecze będzie można obejrzeć tylko na płatnych kanałach.

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

10.06.2016 godz. 21.00 - Francja - Rumunia (St. Denis)
11.06.2016 godz. 15.00 - Albania - Szwajcaria (Lens)
15.06.2016 godz. 18.00 - Rumunia - Szwajcaria (Paryż)
15.06.2016 godz. 21.00 - Francja - Albania (Marsylia)
19.06.2016 godz. 21.00 - Szwajcaria - Francja (Lille)
19.06.2016 godz. 21.00 - Rumunia - Albania (Lyon) 

GRUPA B

11.06.2016 godz. 18.00 - Walia - Słowacja (Bordeaux)
11.06.2016 godz. 21.00 - Anglia - Rosja (Marsylia)
15.06.2016 godz. 15.00 - Rosja - Słowacja (Lille)
16.06.2016 godz. 15.00 - Anglia - Walia (Lens)
20.06.2016 godz. 21.00 - Słowacja - Anglia (St. Etienne)
20.06.2016 godz. 21.00 - Rosja - Walia (Tuluza)

GRUPA C

12.06.2016 godz. 18.00 - Polska - Irlandia Północna (Nicea)
12.06.2016 godz. 21.00 - Niemcy - Ukraina (Lille)
16.06.2016 godz. 18.00 - Ukraina - Irlandia Północna (Lyon)
16.06.2016 godz. 21.00 - Niemcy - Polska (St. Denis) 
21.06.2016 godz. 18.00 - Irlandia Północna - Niemcy (Paryż)
21.06.2016 godz. 18.00 - Ukraina - Polska (Marsylia)

GRUPA D

12.06.2016 godz. 15.00 - Turcja - Chorwacja (Paryż)
13.06.2016 godz. 15.00 - Hiszpania - Czechy (Tuluza)
17.06.2016 godz. 18.00 - Czechy - Chorwacja (St. Etienne)
17.06.2016 godz. 21.00 - Hiszpania - Turcja (Nicea)
21.06.2016 godz. 21.00 - Chorwacja - Hiszpania (Bordeaux)
21.06.2016 godz. 21.00 - Czechy - Turcja (Lens)


GRUPA E

13.06.2016 godz. 18.00 - Irlandia - Szwecja (St-Denis)
13.06.2016 godz. 21.00 - Belgia - Włochy (Lyon)
17.06.2016 godz. 15.00 - Włochy - Szwecja (Tuluza)
18.06.2016 godz. 15.00 - Belgia - Irlandia (Bordeaux)
22.06.2016 godz. 21.00 - Szwecja - Belgia (Nicea)
22.06.2016 godz. 21.00 - Włochy - Irlandia (Lille)

GRUPA F

14.06.2016 godz. 18.00 - Austria - Węgry (Bordeaux)
14.06.2016 godz. 21.00 - Portugalia - Islandia (St. Etienne)
18.06.2016 godz. 18.00 - Islandia - Węgry (Marsylia)
18.06.2016 godz. 21.00 - Portugalia - Austria (Paryż)
22.06.2016 godz. 18.00 - Węgry - Portugalia (Lyon)
22.06.2016 godz. 18.00 - Islandia - Austria (St. Denis)


1/4 FINAŁU

30.06.2016 godz. 21.00 (Marsylia)
01.07.2016 godz. 21.00 (Lille)
02.07.2016 godz. 21.00 (Bordeaux)
03.07.2016 godz. 21.00 (St. Denis)

PÓŁFINAŁY

6.07.2016 godz. 21.00 (Lyon)
7.07.2016 godz. 21.00 (Marsylia)

FINAŁ

10.07.2016 godz. 21.00 (St. Denis)