Świdniczanka Weronika Wróbel startuje w eliminacjach do konkursu Miss Świata na wózku. Mamy szansę pomóc jej osiągnąć sukces!


- W 2013 roku brałam udział w wyborach Miss Polski na wózku, gdzie zdobyłam trzy tytuły, drugiej wicemiss, miss publiczności i miss Internetu. Modeling i sesje zdjęciowe zawsze były moja pasją. Aby dostać się do konkursu Miss Świata trzeba jednak jeszcze wygrać trwające głosowanie. Aktualnie jestem na drugim miejscu, proszę więc uprzejmie o pomoc - apeluje Weronika.
Głos można oddać za pomocą SMS lub maila.
Z jednego maila/nr tel. można oddać jeden głos dziennie na jedną kandydatkę. Czyli reasumując - maksymalnie 2 głosy za pośrednictwem dwóch kanałów głosowania na jedną osobę. Głosować można tu:

GŁOSOWANIE NA WERONIKĘ WRÓBEL


Na koniec jeszcze garść informacji o Weronice: Nazywam się Weronika Wróbel, mam 23 lata. Pochodzę ze Świdnicy. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu, gdzie pracuję na uczelni WSB. W wolnych chwilach spędzam czas ze znajomymi. Jestem wolontariuszką w wypożyczalni rowerów integracyjnych typu hanbike. Podnoszę ciężary, w swojej kategorii wagowej zostałam Mistrzynią Polski.